بلاگ

معرفی کتاب_قسمت سوم

سلام ....

با سومین کتاب از سری کتاب های استارتاپی در خدمت شما هستیم .

نام کتاب : آنالیز ناب

نویسنده : بنجامین یوسکوویتز ، آلیستیر کرول

ترجمه به فارسی : دارد

 

 

 

 

  برای شروع یک کسب و کار نوپا ، نیاز است قبل از اینکه پولی به هدر رود یک سری تحلیل و بررسی اولیه به منظور یافتن مسیر درست،  مورد مطالعه قرار گیرد.اما ، میان این همه اطلاعات ، از کدام باید شروع کرد؟!؟

اگر مشغول راه اندازی یک کسب و کار نوپا هستید ، کتاب آنالیز ناب به شما کمک می کند تا مسیر صحیح در ایجاد محصول درست و یافتن بازار مناسب را پیدا کنید. این کتاب به شما می گوید :

چه چیزی را اندازه بگیرید

چگونه تجزیه و تحلیل کنید 

و چگونه گزارش دهید ; چه در حال ارزیابی یک مدل کسب و کار ، آزمایش قابلیت های جدید و جلب نظر سرمایه گذاران بوده چه در حال گزارش پیشرفت مشاوران باشید .

کتاب "آنالیز ناب" نوشته شده توسط آلیستیر کرول (بنیانگذار " کرودینت ") و بنجامین یوسکوویتز(یکی از بنیانگذاران " یر وان لب ")، گام های عملی و اثبات شده ای برای کسب و کار نوپای شما از ایده اولیه تا محصول / بازار مناسب و فراتر از آن را دارا می باشد. مثالها و مطالعات موردی به کارآفرینان و کارآفرینان داخلی (کارآفرینان در داخل سازمان های بزرگ) نشان می دهد که چگونه می توانند مهمترین تک معیار راه اندازی یک کسب و کار نوپا را شناسایی و اندازه گیری کرده و دیگر اینکه چگونه تکرار را تا زمان یافتن مسیر درست باید ادامه دهند.
در حالی که نویسندگان به طور عمده راه اندازی کسب و کارهای نوپای تکنولوژی محور را پوشش می دهند، درس های آنها می تواند به مراتب فراتر از وب مورد استفاده قرار گیرد ; حتی برای کسب و کارهای سنتی .

 

 

/html>